Polityka prywatności


Kontakt

Firma Aleco Leżajsk Sp. z o.o. (dalej „Firma”) z siedzibą przy ul. Spółdzielcza 8, 37-300 Leżajsk, dba o ochronę prywatności użytkowników naszej strony internetowej oraz osób, które kontaktują się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego, e-maila, telefonu lub faksu. W związku z tym, pragniemy poinformować Cię o zasadach, na jakich przetwarzamy Twoje dane osobowe.

Rodzaje Danych Osobowych

W ramach kontaktu z Firmą, możemy gromadzić następujące rodzaje danych osobowych:

  • Imię i nazwisko,
  • Adres e-mail,
  • Numer telefonu,
  • Numer faksu.
  • Media

Cel Przetwarzania Danych Osobowych

Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytania lub prośby związane z naszą ofertą usług. Mogą być również wykorzystywane w celach administracyjnych oraz w celu wypełnienia obowiązków wynikających z przepisów prawa.

Podstawa Prawna Przetwarzania Danych Osobowych

Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych osobowych jest konieczność przetwarzania ich do celów zawarcia lub wykonania umowy, w której jesteś stroną lub do podjęcia działań na Twoje żądanie przed zawarciem umowy, a także wypełnienie obowiązku prawnego ciążącego na Firmie.

Odbiorcy Danych Osobowych

Twoje dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom, które obsługują naszą firmę oraz na podstawie obowiązujących przepisów prawa.

Okres Przechowywania Danych Osobowych

Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji celów, dla których zostały zebrane, z uwzględnieniem obowiązujących przepisów prawa.

Twoje Prawa

Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Kontakt w Sprawie Danych Osobowych

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych lub chciałbyś skorzystać z swoich praw, prosimy o kontakt z nami:

Informacje Dodatkowe

Firma zastrzega sobie prawo do dokonywania zmian w niniejszej Polityce Prywatności. Aktualna wersja Polityki Prywatności zawsze będzie dostępna na naszej stronie internetowej.